Grupa Investoo przygotowała dla polskich inwestorów serię internetowych stron edukacyjnych, dotyczących obrotu akcjami

kup-akcje.pl

kup-akcje.pl

Grupa Investoo rozszerzyła dzisiaj swoje portfolio edukacyjnych witryn internetowych o 11 nowych marek.

LONDON, UNITED KINGDOM, July 15, 2021 /EINPresswire.com/ — grupa Investoo rozszerzyła dzisiaj swoje portfolio edukacyjnych witryn internetowych o 11 nowych marek, mających na celu pomóc mieszkańcom Europy i Azji w postawieniu swoich pierwszych kroków w niełatwym świecie inwestowania w akcje. Jedną z nich jest strona Kup-Akcje.pl, koncentrująca się w szczególności na polskich traderach.

Nowe witryny dostępne są w języku polskim, angielskim, holenderskim, norweskim, portugalskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, duńskim, indonezyjskim i francuskim. Ponadto grupa Investoo obiecuje wprowadzenie kolejnych wersji językowych w drugiej połowie 2021 roku.

David Merry, dyrektor generalny grupy Investoo, powiedział: „Cieszymy się, że rozszerzamy nasze portfolio o nowe witryny, dostarczające początkującym inwestorom przejrzyste i pouczające treści. Na rynku brakuje prostych, pozbawionych żargonu materiałów edukacyjnych, które pomogłyby ludziom postawić pierwsze właściwe kroki, a my wierzymy, że nasze strony wypełniają tę niszę i jesteśmy podekscytowani, widząc, jak rozwijają się z biegiem czasu”.

Oprócz lokalizacji według języka, każda strona jest również dostosowana do konkretnego regionu dzięki przewodnikom oraz poradnikom przygotowywanym w taki sposób, aby zawierały tylko przykłady z platform transakcyjnych dostępnych na terytorium czytelnika. Informacje geograficzne, takie jak wartości minimalne depozytów na platformach transakcyjnych, również wyświetlane są w walucie lokalnej dla każdego regionu. Na przykład skierowany do polskich użytkowników serwis Kup-Akcje.pl przedstawia wszystkie kwoty transakcji i minimalnych depozytów w PLN, podczas gdy francuska wersja językowa prezentuje swoje przykłady w EUR, co ma ułatwić przyswajanie i zrozumienie treści.

CEO, David Merry dodał: „Rozpoczęcie drogi do inwestowania może być dosyć trudne, dlatego uznaliśmy, że dostarczając nasze przewodniki edukacyjne nie tylko w języku czytelników, ale także dostosowane językowo do miejsca, z którego czytają, pomożemy im poczuć się bardziej komfortowo i pewnie w stawianiu pierwszych kroków, co zawsze było jednym z głównych celów grupy Investoo Group od momentu jej powstania.”

— ENDS —

O grupie Investoo
Grupa Investoo dostarcza użytkownikom godne zaufania wiadomości na temat finansów cyfrowych, rzetelne treści edukacyjne oraz analizę rynku za pośrednictwem szerokiego portfolio autorytatywnych, globalnych, wielojęzycznych marek.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:
David Merry, david.merry@investoogroup.com

David Merry
Investoo
david.merry@investoogroup.com

Related posts

Leave a Comment